HAKKIMIZDA

Dudak Payı , balık kültürüne gastronomisi ile farklı bir anlayış getiriyor.

Geçmişten günümüze balık kültüründe yer alan lezzetlerin geçirdiği onlarca seneye saygı göstererek orijinal tarifi ile sunuyoruz ama değişime kulak vererek ve ulaşabileceğimiz en kaliteli malzemeden yola çıkarak balık gastronomisine yeni lezzetler eklemeyi de ihmal etmiyoruz.

Menümüzde kullandığımız malzemenin mevsimselliğine özen gösterip sizlere her lezzeti en doğru ve ideal mevsiminde aldığımız malzemelerden hazırlıyoruz.

Meze tabaklarımıza tasarladıklarımızı yansıtırken ekibin tutkusuna misafirlerin heyecanını ekleyerek hep yeni kalarak Dudak payında uzun yıllar birlikte keyif ve lezzeti paylaşmak istiyoruz.

Muhabbetli keyifli saatler için sizi en iyi şekilde ağırlayacak ekibimiz ile, özel günlerinizi, unutulmaz anlarınız paylaşacak, misafirleriniz ağırlarken eğlencenize keyif katacak, arkadaşlarınız ile muhabbetlerinize ev sahipliği yapmak için sizleri Dudak Payı Meyhanede yeni bir meyhane kültürü yaratmaya bekliyoruz…

15 yıl önce yola çıktığımız yeme-içme sektöründeki yolculuğumuza The Lunch Box Company olarak yeni bir konsepti şirketimizin bünyesinde tecrübelerimizi de ekleyerek misafirlerimize ulaştırıyor olmanın heyecanı içindeyiz.

Dudak Payı, Modern konsepti ile ilk şubesi Bahçeşehir ‘in restaurantlar konusunda merkezi haline gelen Akbatı AVM, Fransız Sokağı’nda açılmıştır.Öğle saatlerinde zengin menüsüyle misafirlerini ağırlamaya başlayacağımız konseptimize akşam saatlerinde zengin ve eşsiz meze çeşitleri ile modern mekana dönüşecektir.

Uzun süredir Bahçeşehir’de hizmet veren Lunch Box’ın müdavimleri ve Bahçeşehir sakinleri, aynı kalite ve konforu bulabilecekleri bu yeni konseptte keyifli zamanlar geçirebilecekler…